הסעות לחתונה

מחפשים חברת הסעות לחתונה? מצאתם! לקראת היום המאושר בחייכם, אם עוד לא החלטתם האם לשכור שירותי הסעות לחתונה, אם אתם מתלבטים ואם אתם לא בטוחים בדיוק מה תקבלו בתמורה לשירות – אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר ולפרט בפניכם את כל המידע החשוב על שירותי הסעות לחתונה. למה כדאי? איך זה עובד ומהם השלבים בדרך? וכיצד תדעו באיזה רכב לבחור? בואו נעשה סדר!

הסעות לחתונה

למה כדאי לשכור שירותי הסעות לאירועים?

משקיעים במקומות החשובים

הסעות לחתונה מחיר מגוון, המשתנה בהתאם למרחק, כמות האורחים, מספר העצירות בדרך ופרמטרים נוספים, אך הסעות זולות לחתונה גם יעזרו לכם להשקיע את תקציב האירוע שלכם במקום חשוב באמת – האהובים שלכם המגיעים לשמוח איתכם ביום המאושר בחייכם! לכן, גם אם אתם מחפשים הסעות לחתונה בזול ולא בטוחים מהיכן להתחיל, נשמח לסייע לכם לקבל את התמורה ההולמת ביותר להשקעתכם.
צרו קשר

מגיעים בקלות לאולם

אין בעיות חנייה, אין צפיפות בכניסה לאולם ואין פניות לא נכונות בדרך שעלולות לגבות זמן יקר ולאורחים לאחר לאירוע – הנהג לוקח את האורחים שלכם בדיוק בזמן לאולם או לגן האירועים ומבטיח שכולם יגיעו בשיא הנוחות והקלות לאירוע.
צרו קשר

בטוח – גם כששותים אלכוהול

כמה פעמים נמנעתם מלשתות אלכוהול בחתונה רק כי ידעתם שצפויה לכם נסיעה הביתה אחר כך? בחתונה שלכם זה לא יקרה! כשאתם בוחרים הסעות לחתונה אתם מבטיחים שכל האורחים שלכם יוכלו לשמוח איתכם, ליהנות מאלכוהול איכותי ואוכל טוב ולחזור הביתה בשלום, כשנהג אחר מופקד על הנסיעה.
צרו קשר

זה פשוט נוח יותר

האיחוד המרגש שלכם כולל שיתוף של שתי משפחות (לפחות), חברים וקולגות לעבודה. וכשצריכים להגיע למקום מסוים בשעה מסוימת – חשוב לוודא שהדבר ייעשה באופן הנוח ביותר. כאן נכנסת לתמונה ההסעה. כשאתם בוחרים להשתמש בשירותי הסעה לחתונה, אתם מקלים על המשפחות שלכם, המגיעות, לרוב, מערים שונות. תוכלו לבחור במספר מיניבוסים היוצאים ממקומות שונים.
צרו קשר

חיסכון בדלק ושמירה על הסביבה

חשבו כמה רכבים לא עולים על הכביש ביום החתונה שלכם, רק כי אתם החלטתם להיות אנשים נהדרים ולהזמין עבורם הסעה לחתונה! לא רק שאתם מסייעים לאהוביכם לחסוך הוצאות לא מעטות על דלק (ולהגדיל את המתנה שיעניקו לכם…), אלא שכך גם אתם שומרים על הסביבה ותורמים לעולם ירוק יותר!
צרו קשר

הכיף מתחיל כבר בדרך

מי אמר שהאווירה השמחה של החתונה לא יכולה להתחיל כבר בדרך לאולם? כשאתם בוחרים לאפשר לאורחים שלכם להגיע בהסעה לחתונה, הם יכולים להתחיל בחגיגה כבר בדרך, ולהגיע טעונים באנרגיה לחתונה שלכם!
צרו קשר

איך זה עובד?

בודקים המלצות

חפשו הסעות לחתונה המלצות כדי לוודא שהחברה אכן מקצועית, מהימנה ותוכל להציע לכם את השירות הנכון והטוב ביותר עבורכם.

מקבלים הצעה

בשלב הבא, חשוב מאוד להגדיר את הצורך המדויק שלכם, כך שתקבלו הצעת מחיר מדויקת לצרכים שלכם. אל דאגה, נשמח לסייע לכם גם כאן כדי להבין מהם הפרמטרים השונים המרכיבים את המחיר ומה יעניק את התמורה ההולמת ביותר להשקעה שלכם. בין השאר, נבקש לדעת היכן מתקיים האירוע, באיזה תאריך, באילו שעות (במקרה שמדובר, למשל, בחתונת שישי או באירוע צהריים) וכמה אורחים מתוכננים להגיע. זקוקים להצעת מחיר מורכבת יותר, מכמה אזורים בארץ? אנחנו כאן גם לשם כך!

ממשיכים לתכנן את החתונה בכיף

מרגע בו אתם בוחרים בנו, אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים: אתם בידיים הכי טובות שיש! כשיום החתונה המיוחל יגיע, נאסוף את האורחים שלכם בשעה היעודה ומהמקום שתואם מראש ונביא אותם בשמחה ובשיא הנוחות למקום החתונה – ובעת הצורך, גם נשיב אותם הביתה בחזור. אנחנו כאן בשבילכם כדי שאתם תוכלו ליהנות מהאהובים שלכם ביום הכי חשוב בחיים שלכם, היו רגועים!

אז איך נוסעים?

שירות הסעות לחתונה מתבצע במגוון דרכים, כששתי הדרכים העיקריות הן אוטובוס לחתונה או מיניבוס לחתונה. בהתאם למספר האורחים המשוערים, נשמח להעמיד לרשותכם את צי הרכבים המתקדם שלנו, להעניק לכם מיניבוס או אוטובוס לחתונה מחיר משתלם ולהבטיח שכולם יגיעו למחוז חפצם בשלום ובשמחה. אם אתם זקוקים להסעות מונגשות עבור אורחים מבוגרים או למספר מיניבוסים או אוטובוסים מאזורים שונים בארץ, נשמח להציע לכם פתרון גם לכך.

חגרו חגורות, ובואו נצא לדרך!

השכרת אוטובוס לחתונה מעולם לא הייתה פשוטה כל כך. לא משנה אם אתם זקוקים לשירותי הסעות לחתונה בדרום, במרכז או הסעות לחתונה בצפון – נשמח להציע לכם את השירות שלנו הניתן בפרישה ארצית, בכל אזורי הארץ ובכל שעות היממה. הנהגים שלנו מכירים את תוואי הארץ היטב, וישמחו להסיע את האורחים שלכם לכל מקום בארץ, ולא משנה כמה מרוחק הוא או באיזו שעה, בשיא הבטיחות, הנהיגה הזהירה וכמובן – עם חיוך גדול!
כמובן שאם אתם זקוקים לשירותי הסעות גם בחזור ולא רק בעת הנסיעה לחתונה או אם תעדיפו שהנסיעה תכלול גם מספר נקודות עצירה לאורך הדרך כדי לאסוף או להחזיר את האורחים, נשמח להעניק לכם את השירות המלא בהתאם לרצונות שלכם.