כבר דאגתם לאורחי החתונה שלכם להסעה

הסעה לאירועים

אין דרך נוחה יותר להגיע לחתונה או לכל אירוע אחר מאשר הסעה לאירועים, מסודרת, מאורגנת מראש, לפי רשימות של אורחים ונקודות איסוף שאותן צריך לארגן לפי מרחק. כל מי שמפיק אירוע יודע שהסיוט הכי גדול הוא לבוא לאירוע ולגלות שרוב האנשים לא בא משום שלא רצו להיטלטל בדרכים הפקוקות ברכב שלהם או שהייתה להם בעיה אחרת שגרמה להם לוותר על נהיגה לשם. לכן, הסעה היא האמצעי הנוח והבטוח ביותר שגורם לכל אירוע להיות מלא אורחים שאינם מוותרים עליו ונוסעים בנוחות ברכב מפואר ונעים לנסיעה. הרכב יוצא בזמן, מגיע בזמן ונוהגים בו נהגים מקצועיים שיודעים להגיע לכל מקום מבלי להתבלבל הדרך והדבר חשוב במיוחד באירועים שמתקיימים במקומות נידחים כמו שמורות טבע ואתרים ייחודיים. כשאתם מזמינים הסעה מחברה אמינה אתם לא צריכים לדאוג יותר לשום דבר מלבד לשגר את ההזמנות לאורחים ולתאם איתם איסוף.

אישורי הזמנה והסעה

כשאתם מאשרים הזמנות של אורחים ועורכים מעקב אחריהם אתם יודעים בוודאי שירצו לבקש מכם תיאום הסעות וטרמפים עם אורחים אחרים. זה קורה בכל אירוע שיש בו גם אנשים שמגיעים מרחוק וקשה להם לנסוע בתחבורה ציבורית, במיוחד משום שהאירוע מסתיים כשכבר אין תחבורה כזאת. לכן, אין דבר נוח יותר מאשר לארגן להם הסעה לאירועים שאתם מזמינים להם ובכך מבטיחים שיגיעו לאירוע שלכם בוודאות, ייאספו מבלי שיצטרכו להיטלטל בתחבורה ציבורית וגם יקבלו טרמפ הביתה בהסעה מסודרת ונוחה להם. הארגון של ההסעה תלוי בכם ואם אתם מפזרים נכון את האיסופים השונים קל מאוד להגיע לכולם בזמן המתאים ומבלי שיצטרכו לצאת מוקדם מדי מהבית. להם זה נוח ולכם זה מצוין לסמן ברשימה עוד אורחים שיגיעו בוודאות משום שארגנתם להם הסעה נוחה מאוד.

בחרו חברת הסעות טובה כדי למנוע אכזבות ועגמת נפש

מלבד וידוא הגעה של אורחים באמצעות הסעה לאירועים, חשוב לוודא שאתם עובדים עם חברה מהימנה ומקצועית כדי למנוע בעיות אם לא יגיעו בזמן ואם אין להם רכב תקין. החשיבות של המלצות על חברה כזאת מאוד גדולה ובררו את כל הפרמטרים הכי חשובים בזמן ומראש – האם יש להם מספיק כלי רכב? האם הם נוחים לנסיעה לאירועים, נקיים, מספקים חוויית נסיעה ומתוחזקים היטב? האם הנוהל הוא לצאת די זמן מראש כדי למנוע איחורים והאם יש אפשרות לפריסה נוחה של האיסופים במקומות שונים כדי להבטיח שיגיעו בזמן וללא איחורים? אתם הרי לא רוצים שהאורחים יגיעו הרבה אחרי החופה או לחכות איתה רק משום שהאורחים הכי חשובים נמצאים ברכב האיסוף. השירות האדיב הוא חשוב לא פחות והסבלנות של הנהג גם במקרה שיש בקשות מיוחדות בשל האירוע. אם החברה מוכנה ללכת לקראתכם בנושאים שונים כדי להקל וכדי להבטיח נסיעה נוחה וחלקה, זאת חברה שיש לה תודעת שירות טובה.

כוח אדם מקצועי ותחזוקה מכנית שוטפת

בטיחות ותחזוקה מכנית שוטפת הן הדאגות החשובות ביותר עוד לפני שאתם מזמינים הסעה מחברה כזאת. חברה שיש לה כוח אדם מקצועי מעסיקה רק נהגים עם רישיון מתאים ועם הכשרה מתאימה, ויש לה צי רכב שמספיק לאירוע שלכם מבלי שתצטרכו להזמין גיבוי מחברת הסעות לאירועים נוספת, היא חברה שאפשר לסמוך עליה שגם תיתן שירות אמין ומדויק. חשוב גם לבדוק את אישורי הבטיחות ואת הביטוח שלה ושיש לה היתרים וקצין בטיחות רכב שדואג לתקינות של כלי הרכב, לביקורות ולתחזוקה השוטפת. נכון שלא תמיד תדעו מה לבדוק ברזולוציה של חלקי מנוע, אבל כל חברה כזאת אמורה להחזיק ולהציג את האישורים המתאימים שהיא אכן פועלת כשורה ודואגת לכלי הרכב שלה כחוק. זה חיוני ואינו משתמע לשתי פנים. בלי זה, אסור לעלות על אף רכב שתזמינו ממנה.

נוחות הנסיעה ברכב נאות

רכב מפואר הוא עניין יחסי, אבל אין ספק שבכל הקשור לאוטובוסים ומיניבוסים אפשר לזהות רכב מפואר שמצויד בכל הנוחות האפשרית ומאפשר לנוסעים לנסוע בנינוחות וברווחה מרביות. יש אוטובוסים שיש בהם מסכי טלוויזיה ווידיאו, אפשרות לשמוע מוזיקה תוך כדי הנסיעה וליהנות אפילו ממושבים מרווחים, רכים ומעוצבים היטב. נוחות היא קריטית ברכב שמביא אורחים מהודרים לאירועים וחייבת להיות מרבית. ההנאה שלהם מהנסיעה נגרמת גם בגלל תנאים נאותים של ישיבה ומקום מרווח לרגליים מבלי להצטופף, ואולי אפילו גם לצפות בסרט כלשהו כדי להסיח את הדעת עד שמגיעים לאירוע עצמו. תחזוקה וניקיון של הרכב גורמים לו להיות ראוי להסעה ללא פגיעה בהנאה מכך. זה נכון במיוחד כאשר חוזרים סחוטים ותשושים מרוב ריקודים ולאחר ארוחה טובה וכבדה בערב, ורוצים לנוח עד שמגיעים הביתה.

ארגון לוח ההסעות יחד עם החברה

ארגון לוח ההסעות חייב להתחיל בארגון רשימת האורחים וחלוקתם לאזורי איסוף. יש לאשר את ההגעה של כל אח מכם על מנת לא לשלוח רכב הסעות למקום שבו לא יהיו אורחים משום שביטלו מבלי להודיע. זה חוסך זמן וכסף וזה מביא את שאר האורחים אליכם לאירוע הרבה יותר מהר. אתם יכולים להזמין יותר מרכב אחד ולשלוח אותם לאזורים שונים, או לבקש מהאורחים להתרכז בכמה נקודות איסוף מרכזיות לפי לוח הזמנים של האירוע. התזמון של ההסעות כדי שיגיעו בזמן לאירוע ולא יחמיצו שום דבר חשוב הוא חיוני וחברת הסעה לאירועים שהיא מקצועית תגיע לפני האירוע בתוך זמן סביר. הנהג יתעדכן על הפקקים בדרך ויקבל הנחיות נסיעה במיוחד כאשר מדובר באירועים שנערכים במקומות רחוקים וייחודיים. יש לקחת בחשבון גם נקודות עצירה נוספות אם מדובר בדרך מאוד ארוכה. חשוב שהנוסעים ירגישו נוח ויהיה להם עם מי לדבר לכל אורך הנסיעה ולכן כדאי לקבוע מישהו שייסע אתם ברכב ויוודא שהכל מתנהל כשורה.

 

תודה שפנית אלינו !

נציג יחזור אלייך בהקדם