רעיונות למקומות לחגיגת בר מצווה

הסעות לכותל

יום בר המצווה הוא היום המיוחד ביותר של הבן שלכם לפני שמתחילים לחשוב על חתונה ולכן כאשר אתם מחפשים את המקום הטוב ביותר לערוך לו את בר המצווה חשבו על מקום ייחודי שגם יסמל את היהדות והרוחניות שיש בחגיגה כזאת. מלבד האולם שבו בוודאי תרצו לערוך מסיבה גדולה, אין ספק שיש חשיבות גדולה מאוד למקום שבו מתאספים כל בני המשפחה הקרובה והחברים הכי טובים, כל מי שאתם רוצים באמת שיהיו לצדו ביום החשוב והגדול הזה. במקרה שאתם באמת רוצים חוויה ענקית ומיוחדת, אין כמו בר מצווה בירושלים ובאתרים הקדושים, ועוד יותר מכך מסיבה של בר מצווה בכותל. אתם לא צריכים לדאוג להרבה הפעלות במסיבה כזאת משום שהאתר הוא מספיק ייחודי ורוחני כדי להפעים את כולם ולגרום להם לרצות להשתתף בו ולהתרגש יחד אתכם. אתם גם לא צריכים לחפש איך להגיע לשם מכל קצוות הארץ משום שיש שירות מיוחד של הסעות לכותל שיכול לעשות למענכם אפילו הרבה יותר מכך.

המקום המיוחד ביותר הוא הכותל

מסיבות בר מצווה רבות נערכות בכותל המערבי כל הזמן, בכל שני וחמישי כדי להגיע לקריאה בתורה וכדי לעשות את הטקס הראשון של הנחת התפילין במקום הכי חשוב שהתחיל את כל זה. הכותל יכול לרגש כל משפחה, אפילו החילונית ביוצר, ולא בכדי רבים עושים את הטקס שלהם במקום זה כאשר הם רוצים להזמין גם אנשים שלא תמיד קרובים לנושא היהדות. יש משהו רוחני ומאוד נשגב בכותל ולהיות יחד עם כל הנערים ומשפחותיהם שמתאספים בכותל כל אחד עם משפחתו ומוזמניו, מקבלים הסעות לכותל שמביאות את כל המוזמנים לשם וחוגגים יחד את השמחה הגדולה, זה בוודאי ייחודי יותר מכל מקום אחר שיכולים לחשוב עליו. יש גם הפקות שלמות שאפשר לעשות מסביב לכותל והן יכולות לכלול גם תזמורת שופרות וחצוצרות בדיוק כפי שהיה בבית המקדש בזמנו, יחד עם עוד שחקנים שלבושים בתלבושות מיוחדות ונותנים את התחושה שזוהי תהלוכה יהודית עוד מימי ירושלים בזמן בית המקדש. אין סוף לתסריטים לחגיגת בר מצווה כזאת שאפשר לחגוג בכותל ביום המיוחד הזה.

בר מצווה בירושלים עם שירות הסעות לכותל צמוד לכל היום

מלבד הטקס ועיקר הדברים שעושים בבר המצווה בכותל אתם יכולים להמשיך אחר כך לחגוג במקומות אחרים בעיר. שירות הסעות לכותל יכול לקחת אתכם אחר לשלל אתרים מיוחדים בירושלים על מנת שתוכלו לבקר בהם ולהמשיך את הרצף ההיסטורי היהודי. מי שרוצה בכלל לחגוג בירושלים במקומות אחרים כמו שמורות הטבע והיערות מסביב, מוזיאונים וגלריות, העיר העתיקה בכלל והמקומות המקסימים שבהם אפשר לשבת לארוחה טובה עם כולם, ואפילו לחגוג לאחר מכן בגן אירועים באחד היישובים שמסביב לירושלים שמציעים את המקום שלהם לחגיגות ושמחות משפחתיות. אל כולם תוכלו להגיע באמצעות שירות הסעות לכותל שמלווה אתכם יום שלם ולוקח אתכם ממקום למקום.  זוהי האופציה הטובה והשפויה ביותר מבלי לחפש חניה לרכב ואתם יכולים למצוא את עצמכם מגיעים במהירות לכל מקום. לאחר מכן גם הפיזור ייעשה באותה יעילות כדי להבטיח שכולם יגיעו בבטחה הביתה.

בר מצווה בחוף הים

למי שאוהב ללכת לבית הכנסת על מנת לעבור את הטקסים והעלייה לתורה, מומלץ לבחור במקום שהוא אולי קרוב יותר ללבו. מי שאוהב טבע, מסיבה חופשית ומשוחררת ואת כל המשפחה והחברים בבגדי חוף וים ופעילות מאוד נחמדה, אפשר לארגן בר מצווה על החוף בעזרת מפיקי בר מצווה ואל תשכחו לארגן אישור להשתמש בחוף כדי שתוכלו ליהנות מהחגיגה בלי הפרעה של פקחים. אם אתם באמת בעניין של נסיעה לחוף מיוחד כדאי מאוד גם לא לטרוח לנסוע ברכב שלכם אלא להשתמש בשירותי הסעות, בדיוק כמו שיש הסעות לכותל. זה חוסך הרבה טרחה לוגיסטית כדי לארגן טרמפים לכל המשפחה ואתם בוודאי תשמחו לגלות שכולם מגיעים בזמן, לא נתקעו בפקקים, לא איבוד את הדרך וכולם גם זוכים לקבל הסעה הביתה לאחר המסיבה. אין ספק שחיסכון בנסיעות ברכב פרטי הוא יתרון גדול, שלא לדבר על כך שהרבה מכוניות בחוף נמצאות בדרך כלל ולכן אולי לא יהיה מספיק מקום בחניון. 

גנים לאומיים ושמורות טבע מעניינות

בישראל מותר לחגוג בשמורות טבע מסוימות שבהן אין סכנה לפגיעה בטבע ובגנים לאומיים שיש בהם אתרי היסטוריים מעניינים שקשורים גם להיסטוריה של עם ישראל. זה ללא ספק מעניין הרבה יותר ואם אתם רוצים לשלב את המסיבה עם ביקור קצר בכותל, גם זאת דרך נהדרת למצוא מקומות מעניינים שכדאי ושווה לבקר בהם לכל אורך ישראל. המקומות האלה מציעים לכם לא רק חוויה ייחודית ובכמה מהם גם הפעלות מיוחדות לכל המשפחה. יש בהם גם סיורים שבהם יכולים ללמוד עוד יותר על הקשר שלנו לארץ ישראל, למסורת ולסממנים יהודיים וזאת חוויה לכל החיים. בר מצווה כזאת נחרטת בזיכרון של כולם משום שזהו שילוב של טבע ומסורת, ארוחה טובה עם הרבה אהבה, וגם לשם אפשר להגיע בקלות. אפשר למצוא שירות הסעות כמו הסעות לכותל שמגיעות לכל מקום ולארגן את הנסיעה כך שכל המוזמנים ייאספו ממקום מסוים ויוחזרו אליו. בכך אתם מבטיחים נסיעה מסודרת ושמחה של כולם. חשבו על הרכב שבו כולם חוגגים את בר המצווה שלכם וזאת תהיה חוויה נהדרת שכולם יזכרו.

תודה שפנית אלינו !

נציג יחזור אלייך בהקדם